ساکشن غبغب چیست؟

افزایش و تجمع چربی در ناحیه غبغب و گردن، باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند می شود که علی رغم تغذیه و انجام ورزش از بین نرفته، و باعث برهم خوردن تناسب صورت می شود. بنابراین افرادی که زیبایی برایشان اهمیت دارد به لیپوساکشن و یا ساکشن غبغب روی می آورند.

ممکن است چربی در ناحیه غبغب، افزایش پیدا کن و ظاهری ناخوشایند ایجاد نماید که این مشکل با لیپوماتیک غبغب و یا ساکشن غبغب حل می شود. ممکن است این مشکل علی رغم رعایت تغذیه و ورزش، از بین نرفته و باعث ایجاد عدم تناسب در صورت شود.

هدف از عمل ساکشن غبغب و لیپوماتیک غبغب، خارج کردن چربی اضافه جهت زیبایی می باشد. با عمل جرابی برداشتن غبغب، غبغب خوش فرم تر می شود و زاویه فک به خوبی نمایان می شود.

افرادی که برای زیبایی خود ارزش قائلند، برداشتن غبغب یکی از فاکتورهای مهم در تناسب اندام و صورت استکه باید ختما لیپوساکشن غبغب و برداشت غبغب صورت گیرد.

مزایای ساکشن غبغب

  1. قیمت مناسب این عمل نسبت به سایر عمل های لیپوساکشن
  2. مدت کوتاه عمل
  3. بازگشت سریع به فعالیت های روزمره
  4. خوش فرم شدن صورت و زاویه فک
  5. عدم محدودیت سنی برای این عمل
  6. بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی

عوارض ساکشن غبغب

در هر نوع لیفت و ساکشن غبغب، احتمال عارضه وجود دارد. این عوارض در همه بیماران وجود ندارند و احتمال ایجاد عارضه کمتر از یک درصد است. عوارضی از قبیل عفونت، خونریزی ممکن است ایجاد شود که با رعایت اصول جراحی ساکشن غبغب در کلینیک اطلس، احتمال آن بسیار کم می شود و حتی از بین می رود.

برای دریافت خدمات مشاوره ای ساکشن غبغب می توانید از طریق این فرم اقدام فرمایید.

همچنین می توانید از طریق شماره زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

041-33334506